| alexutzzzzzzzza a întrebat:

Hey! vreau sa devin reprezentanta avon si as vrea sa stiu cateva lucruri.cum distribui produsele? am auzit dl cineva ca prin banci cum ar fi bcr, cec...este adv? si cat castigi? mersi anticipat

4 răspunsuri:
| ByBySwEetY a răspuns:

Da asa este.
eu sunt reprezentant de 1 an si comanda o dau prin telefon.
in doua saptamani trebuie sa dai comanda si sa strangi si banii.
daca esti la distanta poti plati 7 lei ca sa vina in doua zilebig grin.

Sper ca ti-am fost d ajutorbig grin

funditabig grin?

| ancaid a răspuns:

Trebuie sa te inscrie cineva intai, strangi comanda, ai discount, ai cadouri pe fiecare campanie, oferte, produsele ti le comanda prietenele, castigul este in functie de comanda; daca vrei mai multe detalii intra pe id ancasimanu

| danteluta a răspuns:

Intra pe sit-ul avon si ai sa gasesti tot ce te intereseaza, eu am o prietena care castiga destul de bine, dar ai nevoie de comenzi mari sa poti face ceva

| ancutza97 a răspuns:

Alexutza uh primesti in fiecare luna cate un catalog cu produse si trebuie sa le aratii prietenilor si sa incerci sa ii convingi sa cumpere iar tu primesti cel putin 20 la suta din pretul produsului!