| Elmma9 a întrebat:

Hey! vreau si eu sa creez un lucru la imvu ca sunt viphappyma ajutati va rog? cum se face o haina?! funda!

2 răspunsuri:
| Riyukii a răspuns:

E km greu.eu sunt creator, insa la noul pc am altceva si nu mai merge. _.

| Myzune a răspuns:

Trebuie sa devi Creator.Cauta pe site-ul lor si o sa gasesti ceva. Dar e cam greu sa faci haine.Si trebuie sa respecti niste reguli... Asta e site-ul cu creator[scuze pentru cacofonie] http://www.imvu.com/creators/... Sper ca ti-am fost de ajutor