| ღSคภ๔яค a întrebat:

Heyoo all.Ma puteti ajuta? pls...Am o problema la mess.Aleg pe cineva din lista dau sa vb cu el, scriu jos acolo dau enter si nu apare nimic.(nu vad ce scriu eu dupa ce dau enter, si nu vad nici ce scrie persoana cu care vb). Adica fereastra care vorbesc ii goala, ca si cum nu as fi vorbit (daca intelegeti ce vreau sa spun.)Am reinstalat mesuu am si descarcat altul de mai mule ori si nu merge. Ce as putea sa fac? Pls

1 răspuns:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Eu am patit asa...e un virus ciudat! trebuie reinstalat messul, eu asa am facut si a mers! deci dezinstalezi messul dn ctrl panel, restart pc apoi reinstaleaza messul si din nou restart si ve merge, la mine doar asa a mers. Bafta