| CoryCorina a întrebat:

HeyTPU! o_o Am o dilema...sau in fine ceva de genu... pai incepe scoala si nu stiu ce sa fac cu stylul adica imi place stilul punk! Cv idei? Trebuie sa imbinez scoala cu stilul adica nici ceva care sa iasa in evidenta parul stiu cum sa mi'i prind dar alte idei nu strica.Si as mai avea o intrebare am unghiile nici prea mici nici prea mari dar cand cresc si ele cat de cat se rup si nu stiu ce sa le fac adica poate fi de la apa? Si ce modele de unghii imi recomandati?(P. S:stiti vreun magazin in Bucuresti in sectorul 1 pentru manichiura?!)

1 răspuns:
| Liptonel a răspuns:

Parerea mea ( ca baiat ) thinking Este sa iti lasi unghiile asa cum crezi tu, am vazut ca la femei / fete se poarta acel "alb" dat pe varful unghiei, iar ea data cu lac ceva. Sa sti ca, chestia cu cazutul unghiilor poate fi din cauza lipsei de calciu. Ai putea sa te vopesti bruneta, barbatilor le plac femeile brunete laughing ( in general toate femeile cu orice parhee hee, dar au o atractie aparte cele brunete :-s ).
Your body, your choice :p