| Barbiiiedoll a întrebat:

Heyy all:*!
Vreau sa ma apuc sa pun unghi cu gel... mai intai iau niste lectii de la o persoana care pune unghii cu gel si ea la randul ei a fost special la Iasi pentru a lua aceste cursuri.
Oare va fi greu? O sa ma descurc? ..nu prea am talent la desen...dar pers aia a zis ca o sa mi se dea mana si o sa reusesc intr.un final..pareri..cv? funda

Răspuns Câştigător
| Crazy80 a răspuns:

Nu va fi greu căci la unghii poți pune foarte repede si tatuaje fără să le desenezi tu.Am o prietenă care a început s-ți facă doar ei unghiile dar apoi a început să-ți costruiască o afacere iar acum are propriul salon.Baftă, Dacă nu o să-și reuțească măcr o să știi că ai încercat.Nu renunța.

1 răspuns:
| Crazy80 a răspuns:

Fundă?