| Radaaa a întrebat:

Heyy!laughingDespre ce e havoc 2 normal adolescent behavior?:X:* spuneti-mi va rooog laughingwhistling dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Salut,fatahee hee! Am citit pe net și.este un grup de tineri care nu au voie sa facă știi tu ce cu alții din afara grupului dar una Wendy se indragoseste de un vecin care nu e în grup și asa începe toata acțiunea. FUNDA!

1 răspuns:
| Armyanka a răspuns:

La întrebarea ta (cea de mai jos)am răspuns...deci îmi e lene sa mai scriu odată sau sa dau COPY.Dar da-mi o funda big grin Pentru ce am scris la întrebarea aia de joslaughing