| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Heyy... Mi-ar placea sa imi fac un jurnal care sa imi fie cea mai buna prietena a mea.As vrea sa fie ceva original, ceva special. Nu trebuia sa fie neaparat intim pentru ca nu am agenda cu cheita. Nu sunt prea experimentata in chestia asta cu jurnalele. Nu am timp sa scriu in fiecare zi in el, deci... Ce mi-ati recomanda? Spuneti-mi ideile voastre!
Cele mai frumoase si originale idei vor primi Funda.(va rog sa nu dati copy -paste de pe google ci sa fie ceva original, creat de voi)
Multumesc happy

1 răspuns:
| Borgir a răspuns:

Pai un jurnal este ca un hard disk stochezi niste informatii pe care apoi le poti accesa cand doresti.Tu sti mai bine ce te interesaza sa ti minte asa ca nu mai sta pe ganduri si apuca-te de treaba ca in ce ritm se taie pomiiacum s-ar putea sa nu mai apuci.
Bafta.