| elenutza27 a întrebat:

Heyy TPU :* Am un test pentru voibatting eyelashes Daca vreti il faceti daca nu, nu. Nu ma ajuta cu nimic daca voi completati testul. Vreau doar sa va cunosc pic.

1. Care este zodia ta?
2. Culoarea preferata?
3. Animalul preferat?
4. Ce culoare este tricoul /maieul cu care esti imbracat/a?
5. Ce culoare au pantalonii, fusta / rochia cu care esti imbracat/a?
6. Telefonul / calculatorul?
7. Cititul / distractia?
8. Varsta?
9.Numele?
10. Esti fata/baiat?

4 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

1rac,2roz,3caine,4alb,5rozlaughing 6amandoua da mai mult calculatorul, 7distractia da si cititul, 814, 9iulia 10sunt fata:-p

| Sოﺁℓε a răspuns:

1. Care este zodia ta?
Leu
2. Culoarea preferata?
Galben si Verde
3. Animalul preferat?
Cainele
4. Ce culoare este tricoul /maieul cu care esti imbracat/a?
Auriu
5.Ce culoare au pantalonii, fusta / rochia cu care esti imbracat/a?
La fel ca si maieul
6. Telefonul / calculatorul?
ambele.dar mai mult calculatorul
7. Cititul / distractia?
Nu se poate ambele?
8. Varsta?
14.am facut azi laughing
9.Numele?
Denisa
10. Esti fata/baiat? Fata
bye

| Adita_8424 a răspuns:

Peste, albastru, cainele, albastru, albastrii, amandoua, distractia, 14 ani, adita, baiat. Cea mai tare descriere despre mine!laughing Am avut lirismul lui Tarzan.

| a răspuns:

1.scorpion 2.mov 3.cainele 4.roz 5.mov 6.calculatorul 7.amandoua 8. 12 ani 9.bianca 10. fatatongue