| Addaaa99 a întrebat:

Heyy.; x! Sunt cu un baiat. Dupa foarte multe chestii. INfine. Nu stiu cum sa ii spun ca il IUbesc!
Dar nu vreau pe mess.
Ceva gen:
trec pe langa el si ii zic. :-s dar nu am tupeu; x! Funda la raspunsu care imi da mai multa puteree.

2 răspunsuri:
| diana07 a răspuns:

Da-i un mesaj. apoi el sigur o sa aduc un apropo l el si iu ii spui sincer da te iubesc.este o chestie incercatawinkingnu e greu.sunt altele mult mai grele.ai sa vezi cu timpulhee heebaftahappyiti tyn pumni

| Danyela2011 a răspuns:

Si eu am avut problema asta eu spun sa-ti gasesti curaj si sa i-o spui sau sa ii spui ca ai ceva important sa-i spui il iei undeva in privat si ii spui fara frica iti tin pumniwinking