| madyna22 a întrebat:

Heyyy...
Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu o problema legata de Opera Internet Browser.Cand vreau sa deschid fisierul imi apare o chestie in care zice ca este o eroare si nu merge sa il deschid....Va rog sa ma ajutati si pe mine.Va rog sa ma scuzati pentru ca am ales aceasta categorie

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Dar alte browsere iti merg nu? Daca da dezinstaleaza vechiul browser si instaleaza o alta versiune.

1 răspuns:
| M?d?0611 a răspuns:

Vezi daca si alte browsere fac asa, si daca da, verifica data de la windows. thinking