| SMTHING a întrebat:

Hi all!

Dupa parerea vostra. voi ce credeti! Aveti noroc in dragoste?happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred in noroc/ghinion/soarta/destin/superstitii
Cum l-am cunoscut pe el, cum am devenit prieteni si in final iubiti se poate explica perfect logic

| Libelle a răspuns:

Nuuuuuuu...

http://www.youtube.com/watch?v=A6joJfEXTPg&feature=related
deci nu
poate in viitor
inca ma rogg:(

| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa gandesti pozitiv. daca pornesti din start cu ideea ca ai ghinion, atunci n-o sa ai noroc niciodata... straight face
bafta! :*

| Hmmmm a răspuns:

Vrei un raspuns sincer? nu am nici cea mai vaga idee.
nu am stat niciodata sa ma gandesc la asta. poate pentru ca nu am avut timp, poate pentru ca nu imi place sa ma plang, poate pentru ca asta nu tine de noroc, poate nu mi-a pasat de asta niciodata.
am trait, si inca traiesc cu parerea ca pana sa iti gasesti printul trebuie sa saruti multi broscoi.nu am luat atat de tragic niciodata o relatie nereusita sau o deceptie in dragoste.stiu ca ce e al meu e pus deoparte si daca e sa vina va veni.nu am decat 18 ani.este normal sa nu imi fi gasit inca perechea ideala. daca as avea 40 de ani si inca as fi nemaritata m-as ingrijora, dar asa inca nu cred ca am motive sa ma ingrijorez si sa ma gandesc la asta.
o relatie nereusita, pentru mine nu e ghinion, e o experienta in plus. experienta care ma maturizeaza si din care, cu siguranta, invat ceva nou.fiecare intamplare nasoala are si o parte buna!

| Pho3nix a răspuns:

Nu, chiar deloc.

| nobody_9468 a răspuns:

65% da si restul de 35% nu.
Dragostea este un sentimen profund, nu ca-ti place de unu/una, o vrei si apoi gata!

Bafta.

| Marijuana a răspuns:

Nu! Nu! Nu!

Si chiar nu`mi mai pasalaughing

| vaa a răspuns:

Norocul tine de alegerile tale.
E normal sa ai MARE ghinion daca iti alegi ca partener un tip/a care nu are scrupule sau nu stie sa te iubeasca.

De aia se spune ca norocul... ti l faci cu mana ta.

| ChocolateDroid a răspuns:

Uneori da, uneori nu laughing
Din pacate, de cele mai multe ori nu am noroc sad

| Laura_2393 a răspuns:

Da nefericiti sunt majoritate care au raspuns mai joshee hee Nu ma consider norocoasa, ma consider extrem de norocoasa, baiatul cu care sunt acum este mai perfect decat ce as fi putut eu sa imi imaginez in cele mai frumoase vise:X. Tu cum te consideri?