| aNonim_4610 a întrebat:

Hi! as vrea sa va interb ceva, sa ai percing in nas e bine, afecteaza ceva? puteti sa-mi spuneti ce e bine si ce e rau in ati pune cercel in nas.ca vreau cred sa-mi pun, thX

3 răspunsuri:
| Dodolo a răspuns:

Ciao. In nas? Stiu si eu... iarna cand esti racit ce faci?

| madutzii a răspuns:

Nu afecteza nimic...bine l mine primele zile a fost durere mare dar dupa...nam avut nimic.acum vreau sa-mi bag in burik pentru e vara.tonguehee hee Daca asta este dorinta ta ¡¡¡bagatzi!

| salangwayongseo a răspuns:

In primul rand gandeste-te bine de ce vrei sa-ti pui suntem frumosi si fara belciuge... poti face infectie daca nu ai grija dupa ce l-ai pus sau daca ai pisica... poti sa te astepti sa sara la nasul tau. nu e pre igienic.