| Doar eu_5952 a întrebat:

Hi! cum as putea sa sterg toate site-urile pe care am intrat dar sa sterg si ceea ce am scris pentru a ma loga undeva(exemplu) si sa pot sa ma deloghez si de pe toate site-urile (dar am incercat din "history" si nu mi le sterge pe toate)...Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Buna.
intra la meniul Tools din browser, apoi Clear recent history. Iti va aparea o casuta: la Time range to clear selectezi "Everything", iar la Details selectezi tot tongue

1 răspuns:
| Urzică a răspuns:

Mie imi merge de la History.Doar ca trebuie saa le sterg pe fiecare pe rand.

Baftaa multaa.

EuSiAtat