| Pitica :X a întrebat:

Hi happy fetelor voi cum va faceti parul in prima zi de scoala?:X eu am parul ondulat si nu stiu ce sa ii fac ...ma gandeam sa il indrept dar tot anul trecut l-am indreptat ma gandeam sa fie ceva mai special si usor de facut big grin nu e prea lung. e putin mai jos de umeri deci nu prea pot sa fac multe cu el ...in coada nu prea imi place sa il prind ma gandeam la coada spik dar nu stiu sa fac sad

2 răspunsuri:
| bombonikk a răspuns:

Eu il am tot ondulat si o sa mi-l las asa liber. Dar daca tu obisnuiesti sa porti bentite ar fi frumos sa-ti iei una.Sau pur si simplu o agrafa sic in par, ori ai putea daca ai breton sa ti-l indrepti si restul parului sa-l lasi ondulat.Pa:*

fundita?big grin