| aNonim_4610 a întrebat:

Hi! Imi putei sa-mi dati niste statusuri mai noi, de iubire, funny? dar sa fie ceva original, va rog

Dau FUnditahappy happy

Răspuns Câştigător
| DianaXoXo a răspuns:

Saluthappy

Life is a song - sing it. Life is a game - play it. Life is a challenge - meet it. Life is a dream - realize it. Life is a sacrifice - offer it. Life is love - enjoy it

asta il am acum

5 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Compus de mine(partial):
Draga mea chiftea prajita
Stricata si hodorogita
Am sa-ti fac o dedecatie
Sa ai grija la alimentatie
Dupa Craciun si Revelion
Sa o dregi cu bulion!
laughingPrimele 2 versuri sunt de pe net:p
Sau draga mea iubita
Neagra si parlita...Si mai continui tubatting eyelashes

| DianaXoXo a răspuns:

Ms pentru funditahappy

| geo222 a răspuns:

Cauta pe www.google.ro exact asa cum ai zis tu "statusuri noi de iubire funny", o sa gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opriti planeta... vreau sa cobor
sau "asa vultur tii ocupat lup un caine idiot pisica timp de cerb 20 de capre secunde. Acum citeste fara animale