| alissiaalexa a întrebat:

Hi TPU! Azi am aflat de la o prietena de-a mea si colega baiatului pe care il plac ca el o place pe o cole de a lui...cand am aflat am fost pur si simplu socata.Ce as putea sa fac? Ca eu am impresia ca ii place si de mine, mi-au mai spus multi ca ma place.Ce sa fac? Da-timi niste sfaturi.Ce as putea sa-i zic? Va multumesc! fundita! va pup:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nai ce sa faci daca deja o place pe aia mai ttatre nu mai ai ce sa faci.imi pare rau.doar daca tttttttttttttte infrumuttesezi cred ca va merge