| EvangelineDS a întrebat:

Hi TPU
cum poti trimite mesajje la emisiunea te vreau langa mine de pe kanal d?
urgent funda!

3 răspunsuri:
| yoio_5684 a răspuns:

Pai de pe telefon. sau de pe net.

www.tevreaulangamine.com

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a intamplat cu doamna voia?

| Lazarovici_Robert_Lucian_1970 a răspuns:

Sunt din Bucuresti si am terminat licceul, apoi am urmat studiile superioare in Italia, Napoli UNIVERSITATEA FREDERICO al II-LEA. In acesti ani munceam la Roma cu contract de munca pe termen indeterminat in politia de stat si bineinteles ca translator. Sunt angajat pe grad de subofiter. Acum m-am intors in tara pentru a cauta jumatatea cu care vreau sa continui pana la capatul vietii. Am pretentie sa cunosc o fata cu facultatea terminata si cu o situatie buna.