| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! De cateva zile tot incerc sa imi fac un cont pe Clopotel.ro si nu pot. Completez totul corect pana cand imi cere un cod mai jos pe care nu pot sa il scriu. Spune ca e gresit! Am mai vazut intrebari de genul acesta si am incercat tot ce spunea acolo, dar fara folos! Cine ma lamureste si ma ajuta primeste o mare funda!

Răspuns Câştigător
| TripleMx a răspuns:

Daca mai e valabil. pune 1 link si ma uit si eu happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei, da-mi datele tale prin mesaj privat si iti fac eu cont.

| ana233 a răspuns:

Eu stiu tot dar codul ala de jos nu-l pot scrie (nu il inteleg). Am scris si cu litere mari si cu litere mici dar degeaba. Eu ti-as trimite la privat imaginea cu acel cod si poate il pooti tu descifra. E bine?

| ana233 a răspuns:

Nu mai vreau ca sa-mi fac dar iti dau funda degeaba.

| MxM222 a răspuns:

Buna. Eu zic ca e cel mai virusat site din lume. Am capatat virusi doar jucandu-ma :'(