| dopp a întrebat:

Hi TPU! vreau si eu niste texte, statusuri sau mesaje de imprimat pe un tricou despre o BRUNETA! am nevoie pentru un cadou unei prietenesad va rog dau funda!:

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Orice baiat se respecta cand are langa el o brunetabatting eyelashes

| Biia14 a răspuns:

Buna!
Orice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!

Sunt o bruneta fitoasa, si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa!

Sunt o bruneta care innebunesc baietii!

Ochii tai m-au fermecat:-x.Brunettho esti diamant:-x.

Baietilor le plac blondele.Dar iubesc brunetele:-x

Baiatul meu e baiatul meu,stie ca are o bruneta in sufletul sau, iar pentru el sunt only girl :-x.

Eu sunt ca aerul, dar te las fara respiratie'. bruneta, ochi caprui, sursa ta de inspiratie;;].

Funda?:*