| KiMO a întrebat:

Hmm. deci cum v-ati descurcat la examenu' de mate? Mie mi s-a parut relativ usor, mi-au picat subiectele care le stiam. :O thx god

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înafară de punctul c de la Subiectul III, exerciţiul 2 la care nu am apucat să corectez şi probabil, dar nu sunt sigură, punctul c de la acelaşi subiect, dar exerciţiul 1, deoarece o fostă colegă spunea că nu ştiu ce profesoară de`a ei de Mate a zis că a calculat cu Pitagora şi i`a dat 60 de cm, eu zic că m`am descurcat.În fine, sper să nu fi dat în bară şi altceva, la prima vedere nu pare că am greşit.
Tu?
Baftă`!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Şi eu m-am descurtat la fel de bine!
Succes în continuare!

| xxdd a răspuns:

M-am descurcat

| Prigatdevisine a răspuns:

M-am descurcat cat de cat big grin un 7 stiu ca-l am asigurathee hee big grin laughing)
Ma asteptam sa ne dea la geometrie sa calculam arii, volum, chestii de-asteabig grin

| ToxicDump a răspuns:

Mie misa parut grea, dar eu is praf la mate asa ca nu e de mirare, daca eram mai atent puteam lua 6 si avea putin mai mult timp,, mai ales la sup 3, dar cred ca iau un 5.