| zufi a întrebat:

Hola. cum afli daca o persoana te-a sters din lista de mess sau nu?(fundita)

8 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Intrii pe : www.ydetector.com si vezi acolo daca persoana e on sau nu. daca e on ii dai buzz, dk iti rasp te mai are dk nu nu :P

| Oktavian a răspuns:

Daca tea sters se sterge automat si dela tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ori te poti interesa de la cineva sau cel mai simplu de uiti daca e pe mesenger sau nu pe scanner

| zufi explică:

Eu cand sterg o persoana din lista sunt onn la repespectiva persoana

| zufi explică:

Adica e o persoana in lista mea si e online.insa vreau sa stiu daca ma are si ea in lista sau m-a sters

| cristina12310 a răspuns:

Pai daca te-a sters poti inca vorbi cu ea, daca ti-a dat ignore nu poti P. s: daca ti-a dat ignore primesti mesaj

| zufi explică:

Stiu ca pot sa vb. dar vreau sa aflu daca m-a sters
primesti mesaj doar daca persoana respectiva bifeaza sa ti se trimita mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit raspunsul ca ma intereseaza si pe mine! eu de exemplu am un dubiu ...cred ca m-a sters pentru ca nu ii mai vad poza la avatar... dar e on-line. nu stiu ce sa zic!