| anonim_4396 a întrebat:

Horoscop- "Te simți îndreptățit să mergi mai departe cu planurile tale, mai ales cele care vizează administrarea unor resurse care nu sunt doar ale tale. Problema e că vor apărea reacții care nu-ți vor fi pe plac."
Ce vrea să zică?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce relevanta are, e un text aleator horoscopul

| johnnny123 a răspuns:

Realizezi că acest "horoscop" a fost scris de un om care s-a trezit de dimineață, s-a dus la baie, apoi și-a făcut două ochiuri și o ceașcă de cafea și apoi a zis "hai să inventez repede 12 propoziții ca să postez tâmpenia asta de horoscop".

| EestiSodalane a răspuns:

Vrea să zică că ești prost dacă crezi în horoscop