| ___Enzo a întrebat:

Hristos a înviat! De ce țiganii au venit peste tot în lume? M-am săturat de ei! Casele sunt palate!

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Pai tiganii traiau inainte in India probabil au venit in cautarea unor conditii mai bune de viata.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Atata timp cat nu creaza probleme nu trebuie sa fi invidios/nervos pe ei! Sunt si printre ei oameni cumsecade, deci nu mai fi rasist!
Daca iesi din tara tot asa se poarta unii straini cu romanii cum ne purtam noi cu tiganii si nu cred ca ii pare bine cuiva! Deci hai sa fim oameni nu animale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suporți rromi, îi ignori. Atâta timp cât nu-ți cauzează ție cu ceva, lasa-i în plata Domnului.

| 4evergentleman a răspuns:

Nu sunt toți la fel,nu uita că în momentul de față românii ne fac rău, mult mai rău decât rromii, na refer la policieni care ne-au vândut țară și care și au bătut joc in ultimul hal de tara asta și de ce era frumos. Nici românii nu prea sunt ok, și ei fura pe dincolo de rup, și sunt cocalari despre ce vorbim?

| doctorandus a răspuns (pentru 4evergentleman):

Asta e nivelul tau politic: oameni care strigau in gura mare "Nu ne vindem tara!"

Pentru ei Ratiu si Campeanu erau cei care voiau sa vanda tara. Iar Iliescu si Roman erau eroii lor (care se opuneau vinderii tarii).