| stejara2 a întrebat:

Hristos a inviat!
Maine este Sfantul mare mucenic Gheorghe, si tin sa urez pe aceasta cale tuturor userilor(useritelor) care maine isi serbeaza onomastica, un sincer:La multi ani!
http://www.youtube.com/watch?v=iPcKlG-WIRA&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! multumesc, nu e ziua mea e al fratelui meu, dar totusi e o zi mare si pentru mine in aceasta zi sfanta.
fac 24 de ani de casnicielove strucklove struck in aceasta zi sfanta am avut cununia civilalove strucklove struck ce a trecut timpul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Serbati cu Viagra, sau fara? laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti nesimtit rau!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Dap! Si am si eu vreo 20 de ani de la prima casatorie laughing
Vroiam sa imi dea caramela sperante rolling on the floor

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor.
Sa fi sanatos!
Cati ani ai?
Nu cred ca ai sperante, e love struck.de sotul ei, credhee hee

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti arogant, de ce mai pui intrebari? sa iti bati joc de raspunsurile noastre? si pentru cultura ta generala, nu imi trebuie(ne) viagra ca suntem destul de tineri daca la42 de ani ti se pare ca iti trebuie viagra...a fost un raspuns sincer, dar vad ca iti bati joc de toti cei care au cautat sa iti raspunda.

| stejara2 explică (pentru anonim_4396):

Pentru stiinta ta, caci asteptai sperante de la caramela.afla ca stiu pe unii de 60 care inca o fac cu aceeasi pasiune ca in primii ani de casnicie, deci se poate si fara viagra! Totul e sa te mentii sanatos, cu mintea intreaga si sa iubesti mereu ca la inceput, poate si mai mult! Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru stejara2):

Da, si eu am auzit ca dupa 40 de ani, femeile intra la menopauza, si atunci li se modifica libidoul: jumate devin nitel frigide, iar jumate devin nitel nimfomane... nu stiam in ce jumatate era caramela laughing

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Iti multumesc in numele fratelui meu!