| BabyBugsBunny a întrebat:

Http://4everComedy.blogspot.com/ contine pinbal bara video etc uitati-va:D

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Super:X:X mai stiu si eu bancuri tari cu bula:
1. Doamna profesoara de lb.romina a dat tema 5 prop.
Se duce Bula acasa si ii zice mamei sale:
- Mama, zi-mi si mie o propozitie!
- Taci, ca-ti dau cu tigaia in cap!
- Tata zi-mi si mie o propozitie!
-Ieeeeeeeeess!
-Frate zi-mi si mie o propozitie!
- Piulite, surubela si altele!
- Soro zi-mi si mie o propozitie!
- Stefan cel Mare!
- Fetelor, spuneti-mi si mie o propozitie!
- Sari tu prima!
Se duce Bula la scoala, si-l intreaba doamna profesoara de lb.romina:
- Bula, zi-mi si mie o propozitie!
- Taci ca-ti dau cu tigaia in cap!
- Bula te duc la Director!
- Ieeeeeeeesss!
- Bula ce-ai tu in cap?
- Piulite, surubele, si altele!
- Bula cine te crezi?
- Stefan cel Mare!
- Bula te arunc pe geam!
- Sari tu prima!

2. Bula la scoala impreuna cu ceilanti colegi o asteapta pe profesoara.
Intra profesoara si zice copiii va place cum m-am imbrakat azi?
Copiii - da! BUla -NUU
Vine a doua zi imbrakata alfel si intreaba:
- Copiii va place cum m-am imbrakat?
Copiii DAAA! BUla : -NUuu
A treia zi vine imbracata cu trei frunze doua sus si una joslaughing
-Coiii va place cum m-am imbrakat?
Copiii: -Nuu! Bula : -DAaa
Se termina orele si copii pleca acasa.
-BUla ce mai stay? il intreaba profesoara
-ASTEPT sa vina toamna sa cada FRUNZELE laughing... zice buLa

3.
Parintii lui bula vor sa faca sex si nu stiau cum sa scape de bula.Ei lau pus sa stea pe balcon si sa le spuna tot ce se intampla. Bula zicea:vecina a aruncat gunoiul pe strada, vecinul de la etajul 2 intinde hainele pe balcon, parintii lui Ionel fac sex... BULA zise tataso de unde ai mai scos-o si pe asta, pai sta si el singur ca mine pe balcon!

4.Profesoara la scoala, incercind sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat:
- Ce este rosu aprins si stralucitor?
Bula sare si raspunde:
- Un camion de pompieri!?!
- Nu, zice profesoara, dar imi place cum gindesti. Altcineva?
Maria zice:
- Un mar?
- Corect! zice profesoara.
Apoi Bula zice:
- Am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?
- Bula! tipa profa, noi nu vorbim asa aici!
La care Bula zice:
- Periuta de dinti! Dar imi place cum ginditi!

Bine mai stiu si altele. dar sunt prea multe big grin