| `KiddO` a întrebat:

Http://gretriever1.blogspot.com/ Ce ziceti? Facem schimb de bloguri? Ce va place/ nu va place la blogul meu? :D

1 răspuns:
| Nirvana a răspuns:

Nu sunt nesuferita, dar pot sa zic ca nu mi-a placut ca ai scris Romania cu litera mica. Rasa cainelui e cu majuscula, la fel si UK, iar Romanica noastra? Stiu ca nu ai facut-o intentionat, dar simteam nevoia sa te atentionez. Tin foarte mult la tara mea si la valorile ei. In schimb imi place mult stilul care il abordezi cand scrii. Cu toate ca ai 15 ani ai debit verbal. Este un blog interesant, cu imagini interesante. Imi place! Felicitari!