| Mădă0611 a întrebat:

Http://i.imgur.com/WTflIdm.jpg
Pareri? Despre absolut orice vreti din imagine, toata, nu doar cea postata de persoana respectiva.

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vai si amar. Scarbos. Nu actiunile in sine cat faptul ca acestea au fost surprinse intr-o poza si postate pe Facebook.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru AFR81):

Lumea atrage in ziua de azi prin prostie, la ce te miri ca e pe Facebook

| Drimmero a răspuns:

Ce cauta asa ceva pe Facebook?

| Doub a răspuns:

Punga aia de gunoi arată tare interesant, cred că e ceva din perioada shakespeareiană.

| UnBroken2016 a răspuns:

Multitasking. Ma uitam sus in stanga, cam cocina de porci dar fie. Am vazut la multi asa, cred ca e la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Covorul e foarte urat.

| LostInPark a răspuns:

Ce? reclama la prezervative sau anticonceptionale?
OK.Canapeaua cam scumpa si femeia care face un efort prea mare in fata camerei.In loc sa curete cartofii, a doua persoana prefera sa imortalizeze situatia.
Prima teorie, si asa ca imi place sa omor timp.E o mama surogat dar si menajera in acelasi timp, proprietarii fiind plecati, altfel nu explic dezordinea sau poate e doar imprastiata.
2.Chiar nu stie ca trebuie sa puna apa in vasul cu cartofi altfel se inegresc?
3.Casa tocmai a fost jefuita si acum se pregateau de poza pentru ziar cu un headline pe masura care inspira mila, stii, poate infractorii se simt vinovati si aduc plasma inapoi.
4.A primit raspunsuri naspa la categoria D&S cu privire la contraceptie.

| Mădă0611 explică (pentru LostInPark):

laughing
Mie mi-a sarit in ochi ca e numita "mama model" de un psiholog. Dă fac!? La asa ceva te duci sa te vindeci daca cica suferi. Dăăăă fac!?
Ma gandesc ca-i proprietara, ca altfel nu-i hranea acolo, iar daca ar fi mama surogat, cerea niste bani de nu era nevoie sa fie menajera. Deeeeci e proprietara, sau na, sotia proprietarului, care are bani, si e tinuta de sluga. Murea ala daca nu halea cartofi? Puteau comanda ceva, dar nu, "femeia trebuie sa aiba grija de casa, de barbat si copii", in timp ce barbatul face poze si se scarpina la... Plus cosul de gunoi la nasul bebelusilor.