| anonim_4396 a întrebat:

Http://top-fun.net intrati si spuneti parerea. sper sa va placa:*

5 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

TPU nu este site de publicitate a altor siteuri please get out!

| Enma a răspuns:

Plus ca siteul e bun pentru cineva de varsta ta asa?! doamne...

| gyo a răspuns:

Daca doresti sa stii parerea cuiva nu cred ca se numeste publicitate. vroiam sa stiu si parerea altorawinking asa ca puteai sa-ti pastrezi raspunsul, nu ma intereseaza, nu m-ai ajutat cu nimicwinking

| gyo a răspuns:

Iar daca tot te pricepi atat de bine la site-uri fa si tu un site de genul asta, sa vedem reusesti?winking

| pwp a răspuns:

Am si votat love struck