| Zambet a întrebat:

Http://www.gsp.ro/sporturi/handbal/fabrica-de-handbalist e-160131.html va place articolul? Fata din mijloc sunt eu. Ce parere aveti despre acesti doi antrenori? :)

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Mariana Tarca este un nume in lumea handbalului si pe mana dansei au trecut multe jucatoare deja consacrate astazi. Daca ai avea ocazia sa continui cu acest sport de echipa, tine-te de el mai ales daca ai un antrenor priceput de la care ai avea mereu ceva de invatat.

2 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Bravo lor, tot respectul pentru ca se pare ca pun suflet in ceea ce fac. Si chiar nu e usor sa lucrezi cu copii.
Bravo si tie, daca iti place acest sport, tine-te ca nu vei avea nimic de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place sportul acesta, du-te mai departe. Ai antrenori buni, deci poti deveni celebra intr-o zi... Succes!