| Razvan1807138078340 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/bvkk

De ce nu este expert TPU?
Are 1006 funde.

4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Raspunsurile negative atrag negativitatea dupa ele, de accea, si totusi la ce e bun titlu de expert? mai bine esti expert pentru tine decat pentru alti. succes

| TeoPT a răspuns:

Pentru că fundele nu contează. Nu te ajută să fii expert TPU. Bună dimineața, soare!
Baftă

| nelu13 a răspuns:

Pentru ca ar trebui sa aiba peste 10% funde din nr de raspunsuri pe care le-a dat.deci el ar trebui sa aiba cam 1600 de funde pentru ca are peste 15000 de raspunsuri date.

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Nu este adevarat.
Eu am vazut si cu 500 de funde expertii.
Se poate sa aiba el o problema.
Nu stiu.
Numai administratorii site'ului stiu.
Poti posta intrebarea la Contact
Si poate iti raspund ei
Mentionez "poate" pentru ca nu raspund mereu.
:*
Oricum,
Poate avea si 408490454384543884328438 de fundite.
Bravo lui.

Te-am lasath :*

fundita?