| Abcfunny a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=afLGjb4eblk ce parere aveti despre locul unde am fost? va tenteaza sa mergeti? a mai fost cineva aici?

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

E ingenioasa treaba...
eu nu am fost...
care erai u din cele de aqlo?rolling on the floor

| Abcfunny explică:

Sweetcandy niciuna

| Abcfunny explică:

Nebundupatine ce spui tu acolo?

| Kokolina a răspuns:

Asa si asa locu sincer nu am fost niciodata acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te duci acolo pentru ca e un fel de armata pe muzica, asa am vazut eu la inceput...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuze ca nu am raspuns, eram ocupat, am vazut-o pe fata aceea cu casca la ureche si cateva dintre ele gafaiau de nu mai puteau, asta nu e recreere...sa iei ordine de la o veveritza... oricum arata bine blushing