| metonst54 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=bErRqum1dSA, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Imi plac versurile, foarte sugestive! Trezeste amintiri la care am fost martor in copilarie. sad

| lora_9285 a răspuns:

Cand am ascultat-o acum, mi-au venit in minte toate imaginile din aceea vreme.Era si este foarte trist cand te gandesti ca, de ce si pentru ce?

| Marry:X a răspuns:

Buna. Foarte faine versurile, dar forte tristehappy. Arata cat de chinuita a fost Romania in acea perioada si cate vieti nevinovate au pierit.Pa pahappy