| anonim_4396 a întrebat:

? http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ. Este o gluma sau e real?:| nu imi place bieber dar e putin cam socant.sa fie un trucaj?:-?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Glumă da, de prost gust nicidecum. Eu aş cataloga-o drept genială chiar. Dacă vă adânciţi puţin în tipul fanilor săi şi în efectul pe care l-ar avea această ştire falsă aţi înţelege de ce.

| Andr3yCzz a răspuns:

Nu Este Real

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Gluma... uitate la vizualizari 309 daca era adevarat ar trebui sa aiba sute de milioane tu nu iti dai seama cati fani are? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raul9004 ar trebui sati masori cuvintele. pentru ca eu sunt o mare fana de a lui si chiar m-a socat ffff tare aceast trucaj. si nu a fost deloc amuzant...