| StepHanieEe a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=MzzUcAYbLoo&feature=feedu

Cum se numeste prima melodie pe care o canta Levent Sali[Rafael]?

Răspuns Câştigător
| ancuutssa a răspuns:

Era vorba de melodia din fiilm.maneaualaughing Iar prima lui melodie, nu a fost Strengarul

| StepHanieEe explică (pentru ancuutssa):

Iti dau funda big grin nu am cui sa ii dau altcuiva whistling

| ancuutssa a răspuns (pentru StepHanieEe):

Multumesc:* daca nici eu nu stiu melodiile lui.atunci cine... :*! pup:*

4 răspunsuri:
| stefanutz97 a răspuns:

Prima melodia a sa a fost Strengarul cel putin asa stiu eu.;)
http://www.youtube.com/watch?v=TjEFd3YL4Ro&feature=related

| StepHanieEe explică (pentru stefanutz97):

Din linkul acela de youtube care l'am dat am intrebat...dar am alfatwinking