| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/4ocyFqi0M1k continuarea de la minutul 1:33
adică Bin Laden a fost găsit într-o operatiune Top Secret conform americanilor, nu l-a filmat nici naiba și l-a prins iar
https://youtu.be/9RFOSpXcWL4 Zelensky face live-uri spunând și locația unde se află, plus alte filmari afară cu blocuri și repere.

Rușii tot nu l-au găsit nici cu cecenii :)) :)) :)). Ca să fie și mai gogonată Biden îi oferă un telefon prin satelit securizat ca nu cumva să-l depisteze.

https://www.google.com/......61002.html

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Si intrebarea e?
nici nu vreau sa incep ca tu compari NUMAI serviciile secrete ruse vs TOATE SERVCIILE SECRETE, DIN TOATE TARILE, pentru ca toate l-au cautat pe Bin Laden, si mai ales nu zici nimic de cati ani a durat cautarea lu' Bin Ala Micu' vs 12 zile prapadite de razboi

iar telefon securizat iti fac in urmatoarele 20 de minute, rutez rahatul prin tor si iti doresc success sa ma gasesti cu toate serviciile secrete, NO SHEET, sunt servere (nu un client prapadit) pe darknet care vand chestii PUR ILEGALE, iar secrete DE STAT se fac publice pe wikileaks, via tor, si nu ii gasesc pe aia care le-au trimis, in nici un fel

| Legion7X a răspuns (pentru Brizbriz):

Ma rog, nu zic nimic ai dreptul la opinie laughing

| Brizbriz a răspuns (pentru Legion7X):

Opinie?!?
pe bune?!?
ce anume din ce am spus eu e "opinie"?!?
ca ti-am dat argumente CLARE, la obiect si foarte, FOARTE usor de dovedit