| Maryaaaaa a întrebat:

Hy, ajutati-ma va rog, cu o idee de cadou pt un baiat... implineste 29 ani, eu m-am ganditi la o cana personalizata,dar nu pot gasi un text dragut si scurt(nu am idee); Si alceva ce as putea sa ii mai iau pe langa asta?! Poate ma puteti ajuta cu textul si inca o idee, va roog. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Indiferent cine e baiatul pentru tine si cat de mult inseamna, poti sa i faci o surpiza foarte frumoasa.
Daca ii iei o cana personalizata(ai grija sa nu fie orice cana care o gasesti, sa fie una originala, ceva original)sunt si cani care isi schimba culoare la cald si rece, is faine, pe care sa o personalizezi, in primul rand sa te semnezi sa ramana ca e amintire de la tine mereu.Pe cana ai putea scrie si Mr.(si numele lui, ex: Mr.Simple) iar un text dragut:ar fi frumos sa fie in engleza,adica e mai fain dupa parerea mea-Smile, you're a wonderful boy- sau daca nu iti place asa gaesti tu ceva cu textul,ceva original de la tine sunt convins.
O alta idee ar putea fi chiar si bilete la ceva meci sau concert ce-i place lui,ori chiar la o premiera de film,daca acest baiat e ceva mai mult pentru tine puteti merge amandoi
Poti sa ii faci un fel de colaj,gen tablou sa fie rezistent,pe care sa scrii foarte multe lucruri frumoase,ganduri sau chestii din viata de zii cu zii,ex:coffe,love,smile,dreams si asa mai departe,iat pe -tablou- sa apara asa ca background emoticoane, cana de cafea,stii tu ce zicbig grin dar e important sa fie facut intr-un loc specializat pentru asa ceva,si pe calculator nu de mana, pe langa asta si o simpla scrisoare scrisa de tine poate insemna foarte mult si sa o pastreze mult de acum inainte crede-ma.
Daca e pasioat sau ii place. poti sa ii cumperi o figurina sau ceva de genul, ori un pix(e destul de scump dar daca ti permiti, un pix care provine de la marca buna, si facut la comanda pentru a avea numele lui ca semnatura gravat pe el e un cadou superb)
Bafta cu cadoul si o viata frumoasa sa ai.
Peace!

1 răspuns:
| AdrianaT15 a răspuns:

Depinde de cine este acest baiat pentru tine?