| buzeduulci a întrebat:

I s-a mai intamplat cuiva sa rada in somn? Eu visam intr-o noapte [asa spre dimineata] ca eram la un strand cu iubitul si el cand a iesit din piscina i-au cazut slipii si a ramas in fundul gol, si am inceput sa rad foarte zgomotos, de l-am trezit pe iubitul meu din somn care nu stia ce am patit si a tras de mine pana m-am trezit. i s-a mai intamplat cuiva? laughing

-scuze dar nu stiam la ce categorie sa punbig grin

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O data sau de doua ori. De obicei, tip sau incerc sa tip si nu pot in realitate atunci cand am un cosmar. Rareori mi se intampla sa ma trezesc plangand, tot din pricina visului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa rad nu, dar sa injur da. stiu odata ca am injurat asa de tare de m-am trezit singur din somn.

| Beccaaa a răspuns:

Mi s-a intamplat, de multe ori laughing
Nu stiu exact o explicatie logica, cred ca este doar subconștientul nostru.
Am unele vise in care nu prea sunt lucruri amuzante dar eu tot rad laughing

| NatyAriana a răspuns:

Mi s-a intamplat si sa rad, dar mai des sa plang si cateodata sa tip sau sa injur.
Dar voua vi s-a intamplat sa fiti somnambuli, adica sa mergeti in somn, mie da?! big grin