| pysyk17rasfatat a întrebat:

Ia sa vad cine scrie cea mai frumoasa declaratie de dragoste normal cu gandu la iubit/a dau funditabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Of, of. fundita asta smug acum intra toti pe google si cauta declaratiilaughing mie sincer nu mi-ar placea sa-mi zica cineva 'pentru tine mi-as da viata', sau chestii d-astea. Ar fi de-ajuns un sigur 'te iubesc' happy nu crezi? thinking
P. s continuati sa cautati declaratii oh go on

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Te iubesc
Te doresc
Da`te draq ca glumesc!rolling on the floor

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Scuze, am vrut sa scriu 'singur', nu 'sigur' da` merge si alalaughing.

| margaritar a răspuns:

Faptele conteaza mai mult decat orice declaratie oricat ar fi ea de siropoasa .....si un simplu Te iubesc spus la momentul potrivit poate aduce cerul pe pamantwinking

| WhiteWings a răspuns:

Iubitul meu, dragostea mea pentru tine e cu mult mai puternica decat stancile eterne de sub pamant, nimeni si nimic nu ne poate desparti, esti viata si sufletul meu langa tine ma simt protejata nu am nevoie de nimic altceva in afara de tine. te iubesc asa cum iubesc florile razele de soare si mai mult de atat.pentru tine mi-as da si viata iubitul meu. TE IUBESC si daca tot universul ar inceta sa existe iubirea mea pentru tine ar ramane intacta, ingerul meu scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stii ce sa-i zici? Nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fiecare data cand Adorm
Aud vocea Ta si ma adoarme Repede
Simt Atingerea Ta in visele Mele
Te visez Mereu alaturi de Mine Iubita MEA
Imi Doresc din tot Sufletul Meu
In Fiecare Zi
Sa Fii Alaturi de Mine, Langa Inima si Sufletul Meu
Esti Ingerul si Jumatatea Mea
Care Mi-a Daruito DUMNEZEU
O sa Te Iubesc si O Sa Te Respect Mereu Iubita
Fara Tine e Greu sa Supravietuiesc
Tot ceea ce Fac - Fac pentru Tine
Gandul Imi Fuge Mereu Numai la TINE
Ceea ce Simt în Inima Mea, Ceea ce Simt mai Mult în Fiecare Zi
Te Iubesc Nespus de Mult IUbita Mea
TE IUBESC TE IUBESC TE IUBESC FOARTE FOARTE MULT

asta e de la mine Dj Pirel