| RAY a întrebat:

Iar mă plâng la voi,dar,nu am la cine,oameni tot îți bat de joc de mine,profită de mine, mereu spun da,probabil ca mine mai sunt și alte persoane,in principiu le ignor, dar, câteodată îmi vine să mă cert cu ei sau să îmi argumentez frustrarea, voi cum procedați?

3 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Pai zi concret despre ce e vorba.

Răspuns utilizator avertizat
| alondrakiss a răspuns:

Off...Cred ar trebui sa vă argumentați frustrarea, nu e normal să-si bată joc. sad

| RAY explică (pentru alondrakiss):

Eu sunt genul o pâine costa 5 lei atât dau, astia vor două pâini la 5 lei, știi ce mă frustrează? Că au, nu sunt săraci, au ditamai vila la 100000 de euro și nu sunt in stare sa dau 50 de euro, numai vb de aia zgârciți care se chinuie cu un Pentium 4 ))))), păcat că nu fac vlog, ai muri de ras, după ce le propun spun eu știu mai bine, multi profitori, ne am înțeles de la bun inceput cu atât și tu vrei mai mult

| RAY explică (pentru alondrakiss):

Ai făcut testul adhd?

| alondrakiss a răspuns (pentru RAY):

Da,dar nu am adhd

| alondrakiss a răspuns (pentru RAY):

Da așa e, că dacă atât ceri atât îți dau, nu mai mult...