| 1onur a întrebat:

Iar va deranjez)))))

Cazul elodia se mai știe ceva? Au Găsit-o pe Elodia? Știu că cioacă a omorât-o și el era polițist în Domeniul criminalistică oare chiar a reușit să-și ascundă fapta comisa ( crima ) atâta de bine și sa nu găsească o echipă întreagă de criminalistică profesioniști trupul eloidie ascuns de el adică el a reușit pe bune sau se ascunde fapta lui și se știe totul da nu vrea să se spună Adevărul ce o făcut cioacă criminalul.

Dece nu se mai anchetează amănunțit Cazul Elodia? Dece el este în libertate? Nu merita criminalul ăsta închisoare pe viață eu zic ca merită mai rău de atâta la ce făcut el cu soția lui de ce " oamenii" care comit crime lise acordă câțiva ani de pușcărie după sănt lăsați în libertate sunteți de acord cu astfel de lege? Ca criminali pedofili proxeneți sa fi liberi după toate faptele lor comise? Voi cum ia-ți fi judecat pe "oamenii" ca cioacă criminalul eu nu lași da niciodată drumul din pușcărie și închisoare iași lăsa să putrezească acolo tot restul vieții lor și sa nu iasă niciodată din închisoare în societate.

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Cei mai mari "criminali" sunt politicienii noștri, nu au adversar!

41 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

El o fi omorât-o părerea mea, dar de ce sa se spună adevărul? Pătează uniforma politiei romane... Mna ca sunt mulți polițiști cu boli mintale, dar nu prea afli mare lucru, numa asa ca sunt prinși în fapt. DD o găsea de nu îl închideau happy Cine știe ce iofi făcut Cioaca? Nu aflam niciodată cred

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Unchiule Ramiz eu cred ca nu mai are loc uniforma poliției și justiție din România la câte pete sănt pe ele...

Eu cred ca vom afla dar nu curând foarte târziu nu are cum să nu se știe ce făcut el este imposibil sa nu se știe ce s-a întâmplat.cu elodia ei știu dar nu vor sa spună Adverse fiindcă sănt implicări și oameni din domeniul și rangul înalt de la conducere pe care nu vor sa fie ( încă ) divulgați publicului cazul este de mult rezolvat dar sigur este ceva la mijloc pe care nu vrea sa se afle fiindcă se vor deschide ai alte anchete alte dosare alți oamenii împortanți din funcție vor fi trași la răspundere și nur vor sa fie demascați și știuți.a mai rămas loc de pată pe unirea poliției române? Nu sa înnegrit în de ajuns? Păi sigur ca el a omorât-o criminalul de ciocan în cada arată toate problemele... au investigata o echipă întreagă de criminalistică toată casa lui toate bunurile lui sigur ei a omorât-o pe soția lui se și vede la o poștă " cât de rău îi pare lui" criminalul pâi de ce să nu se spună Adevărul? Fiindcă o dată ce știm ce ia făcut acelei femei criminalul ăsta care este in libertate la ora actuală oamenii vor ști cine este cu într-adevăr cu Adevărat nu cum se apară el pe nevinovatul peste tot și neagă crima și faptele lui fiindcă el poate face asta și cu alte persoane alți oamenii o dată criminal ești pe viață criminal asta nu este ceva de luat la gluma sau alt ceva.

| Mindfulness a răspuns:

Daca mai avea televiziune Dan Diaconescu probabil se va mai făcea ceva căutări și pe lumea cealaltă. Merita închisoare pe viață merita multe, sunt multi in societate ca dânsul, care în orice moment comit crime odioase și nu regreta nimic. Și Huidu este în libertate sunt multe nedreptăți la noi. Lucrează ca și șofer pentru avocata care la aparat, poate scăpa și de aia cum a scăpat și de Elodia.
A stat 10 ani și i-au dat drumul. Imaginea lui oricum e pătată, nu mai e văzut ca om în societate de multi oameni doar de cei care poarta același hram ca și el.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi da lau dat jos pe Dan Diaconescu nu ști ca el făceam mereu cu cazul elodia într-una televiziune? Ancheta cazul Mai ceva ca FBI zilnic în fiecare zi era pe postul lui cazul lui eldoia nu ști că la un
Momedată au cumpătat o Macara și dezgropau la un momedată zone care spune el ca ar putea fi acolo ascunsă și îngropată de cioacă eu urmăream emisiunile cu dan Diaconescu le știe...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Degeaba este "pătată " ca ise rupe lui de "pata lui" el este instare să mai facă încă de cel puțin încă o dată aceeasi crimă dar știe că este urmărit de toți care lau anchetat pe bune ( puțin dintre ei nu toți) astfel nu ar fi meritată ăla pe lumea asta în viața lui sa iasă din pușcărie trebuia împușcată pe bună dreptate criminalul de cioacă

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Știu, că mă mai uitam și eu, de fapt mă uitam tot timpul că veneau numai dubioși la el în emisiune și mi se părea amuzant. Făcea că avea audienta mare! Odată a venit luptătorul ăla Tolea peste el în emisiune, era live, și la pus cu japca Tolea într-un tomberon sa văzut totulhee hee
Asta s-a întâmplat.că tot îl mediatiza și ăla nu era de acord. Ia zis daca vrea să îi publice mereu viața intimă trebuie sa ii de-a bani și i-a zis Dan că nu îi dă nimic și asta s-a supărat și la pedepsit laughing
E închis definitiv cred cazul cu Elodia. happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

La câtă emisiune făcea dan Diaconescu cu eldoia nu facea taraful nici Suliam Magnificul atâta raiting

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Știu cu Tolea faza și tomberonul rolling on the floor)))

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

I se rupe dar i se închid multe uși in societate,devii ostracizat când comiți asemenea fapte grotești. Este in stare că e psihopat,ăștia nu regreta niciodată ce fac,nu au remușcări. Ideea e că devii marginalizat de societate, niciodată nu mai ești văzut la fel! E și asta o pedeapsa chiar daca lui nu îi pasa că e scrântit! Putea să aibă o cariera buna in poliție dar și-a săpat singur groapa. Ți-am zis numai oameni ca și el mai îl bagă în seamă restul nici nu mai vrea sa aibă de-a face! Asta ar merita sa trăiască singur sa îl mănânce lupii, de fapt toți psihopatii ar merita aceeași soartă.
Nu e chiar așa onur in poliție de ex nu mai poate, definitiv și-a tăiat craca și în multe domenii nu mai poate! E șofer pe mașină nu câștigă multi bani, dar se mulțumește cu ce are happy

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Bine ia făcut laughing
Tolea e dintr-o bucata nu sta la discuții prea șmecher se dădea.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Așa este, acum face emisiune când scapă săpunulhee hee

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

I-am văzut fățău. misa făcut o scârbă și nervi de el... am urmărit recent cazul fi fapta lui a băgat spaimă în mine câtă cruzime câtă n-ai cum...

| Mindfulness a răspuns (pentru Mindfulness):

Oricum face el și alte combinații, ăștia nu pot sta 5 minute cuminți laughing
Ar merita psihopatii duși la statia de epurare!

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Când la băgat în tomberonul ăla eram leșinat pe jos și acum ma uit uneori la el și tolea laughing) era în direct laughing)

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Mai ști meciul cu Nikta? laughing sau De valahu cu nebunul ăla care făceau scandarberg ce vremuri frate...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

La băgat unde îi era locul! Mă mir cum de a avut atâția nervi cu el,la tot atenționat sa nu mai vorbească despre el, despre viața lui privată sa o mediatizeze pe Magda fosta lui sotie nu pe el și ăla nu a înțeles, ia convenit la ghena, acolo era mediul lui favorabil, habitatul lui naturalhee hee

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nava nici el toate țiglele...era și el "nebun"...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nikta și mișel Moromete erau ăștia doi laughing)

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

O știu pe femeia bărbat cum sa nu happy toate nulitățile le chema acolo și pe Roxy Manelista laughing
Era bahaus acolo.
Erau vremuri de neuitat da. Știu. îmi amintesc era șmecher până să nu îl închida, acum are o soartă grea. Nu îi duce nimeni lipsa oricum.
Numai pușcării de oameni chema la el în emisiune big grin

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Așa cum era ne-a făcut copilăria mai frumoasa. Acum emisiunile nu mai au haz!

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Era mare nebunie la esminule lui Bă nici nu știai ce sa faci ori sa plângi ori sa răzi acum toți îl copie capatos ăștia da nu o sa mai fie ca Diaconescu nici unul laughing) laughing))

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu vezi frate la ce au făcut francezii cu olimpiada au dat de pământ cu totul cu toți travestiți și bolnavi mintali...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Nu mai e Capatos valabil boss, se duce la apa încet și sigur!
Era unic Diaconescu, mi milă puțin de el dar e pervers chiar daca pare el cu zâmbetul lui ștrengar om cuminte nu e, e diavol întruchipat!
Nu ai la ce sa te mai uiți acum! Cred că și acum o cauta pe Elodia daca avea emisiune.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Trăim într-o lume nebuna, nu ne mai revenim.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Clar o făcea fără niciun dubiu păi făcuse 2 milione de euro pe vremea aia erau cât 10 la banii de atunci și acum sănt banii da dacă le are cu aparatele s-a dus la câteva mâini...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Nu joacă el la așa ceva laughing
Bravo lui! Dar banii nu pot înlocui libertatea și anii irosiți.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

în România cât timp vor există criminali proxeneți violatori pedofilii nu-și revine niciodată fiindcă ăștia dau târcoale și sănt peste tot criminali ăștia nenorociți spurcați...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Adevărata boss ăștia le asigură spatele la proxeneți infractori tâlhari violatori pedofili ăștia le rupe dosarele pe sute de mi de euro și îi lasă în societatea lângă copii lângă minori lângă Adolescenți sa fie pradă toți la intenție lor bolnave mintale infecte

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Da și pe lângă asta ne corup și pe noi cu minciuni și sărăcie și bătaie de joc extrema de 35 de ani. Din cauza lor se rup legături familiale in sensul că mamele sau copiii se duc pe dincolo la munca și rămân unii fără alții se vad de abia de sărbători sau ani de zile, sau niciodată că se mai întâmplă tragedii și se vad doar la cimitir bieții oameni! Tinerii fug din propria țară, nu mai pot supraviețui cu salarii și bătăi de joc, o sa rămână Romania o tara locuită de bătrâni, pensionari dar asta e! Ei rămân cei mai mari bandiți din istorie, cei care ne-au subjugat de 35 de ani și vândut străinilor și trădat neamul. Nu contează cine iese președinte cu toții fac la fel, ne distrug viețile și ne fac să părăsim țară să stăm între străini să fim batjocoriți.
Nu mai e nimic de comentat, ăștia sunt criminalii actuali aflați în libertate, care au imunitate la pușcării happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi nu vezi ca afganistani și irakieni vin la noi în țară și muncesc și îi angajează pe ei decât pe omul lui? Chiar astăzi a arătat știrea la observator cum doi irakieni au injugiat de 8 ori frate de 8 ori iau băga în om cuțitul si și Lau omorât deja este începutului ce mai cum sa iei ma viata unui om cât de nenorociți pământului sa fi...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Știu că și langa mine s-au omorât între ei. Am văzut peste tot sunt laughing pe glovo, pe tazz pe toate astea ii vezi toată ziua cum se duc cu comenzile pe biciclete și la KFC am văzut. Eu nu le port pica, nu sunt toți nebuni.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Sălbatici. Nui agreez.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Daca tu spui happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu așa cred cu Adevărat -_-

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Eu incerc sa ii acept pe cât mai mulți indiferenți de rasa, incerc sa îmi depășesc și eu condiția! Dar rămânen mai bine cu ai noștri până la capăt.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu nu nu mai sănt așa.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu ies ma bag la somn că mâine iar ma trăzesc zombi la muncă seara buna frate ai grija de tine

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Fiecare e, sau alege sa fie cum prefera, după bunul plac. Aici suntem romani, țigani și trebuie să fim ok sa nu ne certăm că vorbim cu toții aceeași limbă! Cu toții suntem oameni happy

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Seara buna mister onur happy
Mersi fain și tu ai grija de tine.
Somn liniștit. big grin

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Mulțumesc frumos frate.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Cei mai mari "criminali" sunt politicienii noștri, nu au adversar!

| SpadasinulNegru a răspuns:

Salut,din vastele mele cunostinte ca si detectiv as putea rezolva cazul Elodiei dar este o bataie de cap deoarece cioaca este politist si este mai greu de investigat.