| 1onur a întrebat:

Iar va deranjez)))))

Cazul elodia se mai știe ceva? Au Găsit-o pe Elodia? Știu că cioacă a omorât-o și el era polițist în Domeniul criminalistică oare chiar a reușit să-și ascundă fapta comisa ( crima ) atâta de bine și sa nu găsească o echipă întreagă de criminalistică profesioniști trupul eloidie ascuns de el adică el a reușit pe bune sau se ascunde fapta lui și se știe totul da nu vrea să se spună Adevărul ce o făcut cioacă criminalul.

Dece nu se mai anchetează amănunțit Cazul Elodia? Dece el este în libertate? Nu merita criminalul ăsta închisoare pe viață eu zic ca merită mai rău de atâta la ce făcut el cu soția lui de ce " oamenii" care comit crime lise acordă câțiva ani de pușcărie după sănt lăsați în libertate sunteți de acord cu astfel de lege? Ca criminali pedofili proxeneți sa fi liberi după toate faptele lor comise? Voi cum ia-ți fi judecat pe "oamenii" ca cioacă criminalul eu nu lași da niciodată drumul din pușcărie și închisoare iași lăsa să putrezească acolo tot restul vieții lor și sa nu iasă niciodată din închisoare în societate.

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Cei mai mari "criminali" sunt politicienii noștri, nu au adversar!

41 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Știu că și langa mine s-au omorât între ei. Am văzut peste tot sunt laughing pe glovo, pe tazz pe toate astea ii vezi toată ziua cum se duc cu comenzile pe biciclete și la KFC am văzut. Eu nu le port pica, nu sunt toți nebuni.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Sălbatici. Nui agreez.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Daca tu spui happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu așa cred cu Adevărat -_-

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Eu incerc sa ii acept pe cât mai mulți indiferenți de rasa, incerc sa îmi depășesc și eu condiția! Dar rămânen mai bine cu ai noștri până la capăt.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu nu nu mai sănt așa.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu ies ma bag la somn că mâine iar ma trăzesc zombi la muncă seara buna frate ai grija de tine

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Fiecare e, sau alege sa fie cum prefera, după bunul plac. Aici suntem romani, țigani și trebuie să fim ok sa nu ne certăm că vorbim cu toții aceeași limbă! Cu toții suntem oameni happy

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Seara buna mister onur happy
Mersi fain și tu ai grija de tine.
Somn liniștit. big grin

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Mulțumesc frumos frate.

| SpadasinulNegru a răspuns:

Salut,din vastele mele cunostinte ca si detectiv as putea rezolva cazul Elodiei dar este o bataie de cap deoarece cioaca este politist si este mai greu de investigat.