| elena a întrebat:

Iata adevarata multumire pentru salvarea vietii...impresionant! Ce mult avem de invatat de la un animal si nu orice fel de animal!

http://video.acasa.ro/funny/dragoste-de-leu--fc240dd2674 a7d063b04.html

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

In alte tari civilizate, oamenii se poarta cu animalele ca cu proprii copiiwinking. La noi vezi numai batai, torturari de caini, pisici, caiwinking Si un jeg si niste conditii in gradinile zoologice de iti e si scarba si mila de saracele animalewinking.
IMPRESIONANT

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai fi putut astepta la asa ceva de la un caine, de la o pisica, dar de la un leu...Impresionantlove struck.