| Lorenyk a întrebat:

Iata o piesa despre prietenie http://www.trilulilu.ro/micutsa13/94dfbd112341e5. mie imi place foarte mult, ma regasesc in ea. voua va place? cum vedeti voi o prietenie adevarata?

Răspuns Câştigător
| tukhey23 a răspuns:

Dupa ceva timp rasp. si eu acest seit.Nu cred ca trebuie sa cautam prieteni, trebuie sa cautam prieteni.Toti zic ca nu au prieteni, dar voi la randul vostru sunteti prieteni? Ganditi-va si la asta... melodie e prea de cartier happy. Si prietenul meu cel mai bun e:d-zeu.De ce? Pt. care are grija de mine. mereu happy

14 răspunsuri:
| bubukid a răspuns:

Da e frumoasa love struck e chiar adevarata!

| Elly4all a răspuns:

Aceasta melodie mi-a dat-o prietena mea cea mai buna. e superba,. te face sa zbori, sa visezi.eu vad prietenia cu bune dar si cu rele, in fiecare prietenie te vei certa dar asta te poate uni si mai mult.mai ales daca prietena ta cea mai buna e langa tine si te sustine cand ai nevoie de indrumare si tandrete

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E foarte frumoasa. Si imi place...
O prietenie adevarata este aceea in care orice ora din zi sau din noapte ar fi daca un prieten are nevoie de tine esti acolo. Esti alaturi de el cand are nevoie, il asculti, il indrumi, iar el face la fel...

| RamonaMn a răspuns:

Eu una ador melodia asta love strucklove strucklove struck.Insa demult am incetat sa cred ca exista prieteni ADEVARATI! Nu exista (pentru mine). Toata lumea te va trada o data, te va invidia, va incerca sa te faca sa cazi, iti va spune mereu ca te iubeste desi poate nu e asa. sigh Poate pentru ca multi m-au inselat si aveau mai multe fete cryingcryingcrying. Poate nu ar trebui sa gandesc asa straight face.

| tukhey23 a răspuns:

Dupa ceva timp rasp. si eu acest seit.Nu cred ca trebuie sa cautam prieteni,trebuie sa cautam prieteni.Toti zic ca nu au prieteni,dar voi la randul vostru sunteti prieteni?Ganditi-va si la asta... melodie e prea de cartier happy.Si prietenul meu cel mai bun e:d-zeu.De ce?Pt. care are grija de mine.. mereu happy

cami
| cami a răspuns:

Intr-adevar este super frumoasa melodia, insa... mie nu-mi place. Fiindca nu am o prietena pe care s-o numesc cu adevarat "prietena mea cea mai buna"...straight face
A fost demult, odata.acum doar "salut" si.cam atat!

| RamonaMn a răspuns:

@cami ai ft. multa dreptate crying ..ma gandeam ca sunt singura care crede ca prietenii adevarati nu exista straight face

| tukhey23 a răspuns:

Cami:dar tu esti o prietena, pentru. prietenele tale? Eu zic sa te gandesti si la asta, si apoi judeca. la liber happy

| cioco1tweety a răspuns:

Da. e superba:Xlove struck

| alma a răspuns:

Frumoasa melodia, eu consioder ca un prieten adevarat este acela care iti sterge lacrimile cind esti trist, chiar daca nu dureaza vesnic(prietenia). Pa

cami
| cami a răspuns:

@Ramona, imi pare bine si mie [suna un pic cam cinic, nu] ca nu sunt singura."fara prietene adv", insa incerc sa-mi ocup timpul cu altceva.vad eu happy
Cu toate ca vad mereu pe strada fete care rad de rasuna toata strada, asc muzica impreuna, isi spun una alteia secrete...insa, asta e! ma resemnez.
@tukhey23, ai si tu particica ta de dreptate, acolo undeva...insa vezi, cand cineva inceteaza a te mai considera "prieten" sau pur si simplu te da in laturi, tu de ce ai continua sa-l mai ~pretuiesti~? Nu, automat spui si tu STOP.

cami
| cami a răspuns:

Ah, si ca tot veni vorba de PRIETENII... uite ce-i [Ramona], am trecut de varsta la care o prietenie se leaga sincer, fara interese...[copilaria]. Acum?! sti cum sunt prietenele. le este frica "de tine" ca nu cumva sa le furi gagicu` chatterbox. ca sa vezi straight face
Sincer, mai degraba cred intr-o prietenie sincera dintr-un baiat si-o fata...happy, fara sa mai gandesc ca mai tarziu ar putea fi impreuna!

| getty a răspuns:

Ador piesa asta!

| zamira a răspuns:

Am cea mai buna prietena din lume:X

Sora mea:X

big hug

Ne intelegem grozav.Sau cel putin ne intelegeam pana sa plece la facultatesad...Tot mai tin legatura cu ea, si ma viziteaza in fiecare saptamana... dar nu mai e ca inaintesad

Niciodata nu o sa uit clipele petrecute impreuna...In fiecare moment m-a facut fericita:X

O iubesc enorm de mult si nu stiu ce m-as face fara ea. Iar melodia asta ni se potriveste de minune:X

Vom fi totdeuna cele mai bune prietenelove struck...Asta simt...si asa o sa fie pentru ca am cea mai mare incredere in ea:X