| dearay a întrebat:

Iau anticonceptionale triregol s-ar putea sa fi uitat o pastila nu stiu exact iar a doua zi am luat pe cea care urma iar acum dupa cateva zile timp in care am avut contact am o scurgere maronie ce poate insemna, sunt insarcinata?

1 răspuns:
| Zai a răspuns:

Sper ca nu ai luat mai mult de 1 cel mult 2 pe an nu?!? Consulta un medic cat mai repede daca da! Anticoncetionalele produc un soc puternic hormonal, si pot duce la infertilitate adica nu vei mai face copii! E preferabil sa consulti un medic de fiecare data inainte sa iei anticonceptionale, si incearca sa folosesti prezervativul.e mai sigurwinking