| anonim_4396 a întrebat:

Iau creatina de 2 luni, prima dată am cerut sfaturi pe TPU.Mia fost frică de efectele adverse și din păcate s-au adeverit…
Mi-a răspuns un utilizator: Cosmin86 de are o poză cu un leu și a scris:’’Apucă-te de șah copile’’Creatina nu are efecte adverse,sunt studii demonstrate, consum de 20 ani.Te pot ajuta, bineînțeles scrie-mi în privat!
I-am plătit și 150 lei să îmi facă alimentația pentru o lună.
Bun, după câteva zile au început să mă doară rinichii și capul chiar dacă consumam 4 litri de apă zilnic. După o săptămână nu am mai avut erecție și nici acum nu mai am…
Am fost să îmi fac analizele și mi-au găsit retenție de apă și rinichii umflați în mine și ficatul…
Întrebarea mea este:dupa o lună de pauză îmi voi reveni ca și înainte? Dar erecție voi mai avea? Nu am discutat cu nimeni despre erecție până acum…

5 răspunsuri:
| Giulia911 a răspuns:

Tu vorbești serios? Te-ai luat după un străin de pe internet?

| Alex20188 a răspuns (pentru Giulia911):

M-am uitat pe profilu lui și am văzut ca răspundea din 2017 ceva de genu, doar la categoria fitness.Nu știam ca se va folosi de mine

| Giulia911 a răspuns (pentru Alex20188):

Of doamne!

| suntserios a răspuns (pentru Alex20188):

Eu de câtă ori l am contrazis el tot cu asta o tine că totul e natural, că e normal sa bagi suplimente in tine samd... Acu dacă e serios ce zici tu ți ar recomanda sa consulți medicul in continuare sa ii revii

| Alex20188 a răspuns (pentru suntserios):

Ma blocat după