| Nuamnumesrry a întrebat:

Idei de mesaje pentru a incepe o conversatie pe whatsapp cu o prietena (sunt baiat si din cate stiu o enerveaza foarte tare mesajele de genul "ce faci") amandoi avem 15 ani, pls raspunsuri fara batjocura.

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Îmi ceri să găsesc imposibilul, dar din fericire pentru tine, eu pot trece aceste granițe ale cunoașterii finite laughing. Dacă nu funcționează ca la oamenii obișnuiți, îi trimiți și tu o imagine cu un citat (să scrie : „ce faci?" laughing... glumeam), un peisaj sau un meme, ori îi trimiți o piesă muzicală, fie îi adresezi o întrebare legat de ce ați vorbit voi ultima dată (în online sau viața reală). Dacă vrei, o poți salută și după ce o face și ea, o întrebi cum este vremea la ea în zonă cool.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dacă faci așa fata fuge happy, se vede că ești creștin ortodox.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat sa ii prezint cat mai multe posibilitati acestei situatii iesite din comun in care se afla, poate l-am ajutat, fiecare va actiona cum considera, dar recomandat este sa o faci normal big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Cred că a reușit el să facă ceva, că nu a mai dat semne de viață. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sa speram ca nu a esuat si sa-i fi facut ceva tipa laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt curios dacă a reușit ținând cont de sfatul meu, sau de al tău. happy
Dacă vezi răspunsul ăsta să ne spui, vreau să văd cine se pricepe mai bine la fete, credincioșii sau agnosticii cu teorii nonconformiste. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt curios happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un simplu salut, normal c-o enervează mesajele gen „bună" și „ce faci", ai să înțelegi tu când o să te faci mai mare. happy