| inesa_4773 a întrebat:

Idei originale pentru o sedinta foto la nunta ....Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Intr-un depou CFR, mireasa pe locomotiva, cu voalul in vant, si mirele "alergand" sa prinda trenul...
Imbracati in costume traditionale, intr-o casa batraneasca (eventual, muzeul satului), mancand cu linguri de lemn din aceeasi strachina de pamant.
Ori o scena celebra. Scena balconului cu Romeo si Julieta, sau diCaprio si Kate Winslet, improvizati voi o prova de vapor din ceva happy

| MskDesign a răspuns:

O idee originala, cred ca ar fi la o stana. Chiar cred ca este o idee originala.