| Alex99_5691 a întrebat:

Idei pentru combaterea plictiselei big grin? la comp. cv sugestii pentru jocuri. gen mt 2 ro si alte private (nu dati mt private) sau cabal. dar alte jocuri... sau nu neaparat online. dati jocuri in afara de: Prince of persia the forgotten sands, devil may cry, cod (toate ), tomb rider (toate), fifa (toate), kong fu panda, craysis 1, 2, alice in wondarland... DACA STITI CUM SE CHEAMA PRINCe of persia ala cu tipu cu ghiara aia. si cu fata care il ajuta. ala il vreau daca stiti cum se cheama ziceti-mi si miewinking

3 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

Perfect world.
Jade Dynasty.
Atlantica online.
big grin

| TheFallen666 a răspuns:

Se cheama prince of persia 2008 funda

| lorykiss9710 a răspuns:

Buna! Pai...este IMVU, Farmerama, mai e un joc Bloxorz pe nivele. Farmerama si Bloxorz sunt online.IMVU il descarci in calc...Nu stiu sa iti raspund la ultima intrebare. Sper ca te-am ajutat cat de cat.