| anonim_4396 a întrebat:

Ieri a fost ziua cele mai bune prietene,am fost toata gasca inclusiv cel cu care v-am tot "stresat",el incerca sa se bage in seama cu mine,dar nu-i dadeam importanta,am inceput sa dansez a venit si el si tot incerca sa ma sarute,nu l-am lasat,pana la urma m-a pupat cu forta si era numai dupa mine si nu-l interesa daca ne vede cineva sau ceva de genul asta,dupa ce petrecerea s-a terminat el a plecat,eu cand am ajuns acasa i-am trimis un mesaj in care i-am spus ca il iubesc,nu stiu ce a fost in capul meu sa-i spun,dar pur si simplu simteam nevoia sa o zic,bineinteles nu a vazut mesajul,dar pana sa nu il apuce cu mine,cand cineva il intreba ceva de aia cu care umbla el se facea ca ploua,chiar nu inteleg de ce face toate chestiile astea cu mine,de ce inca se poarta asa daca e cu aia,e clar ca nu da doi bani pe ea, dar de ce ar sta cu ea si de mine doar se "foloseste"

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahh, de ce te mai complici cu astfel de baieti? Daca vezi ca isi bate joc de o fata, atunci crede-ma ca nu se va schimba, si nu cred ca iti doresti ca tu sa fii viitoarea fata de care se "foloseste".

Gandeste-te bine daca il placi sau nu si daca poti suporta lucrurile astea. Si cel mai important, fa ce-ti spune inima!

O zi buna!

| Zdgb a răspuns (pentru anonim_4396):

Il plac mult,si nu pot suporta situatia asta, dar inca sper ca va face ceva, nu isi bate joc, doar ca e prostut si nu stiu ce vreau sau stiu eu ce, s-a intamplat ceva intre noi daca mi-ai fi vazut intrebarile anterioare si nu am cum sa uit asa de repede totul.

| Florenta16 a răspuns:

Of, baietii astia. Ne fac confuze, dar si ei pe noi laughing. Probabil in tine vede fata aceia de care are nevoie. Poate are sentimente reale, si vrea sa ti le arate cat mai bine posibil.Gandeste-te ca probabil o tine pe fata aia pentru alte moravuri usoare, pe cand poate ca'cu tine isi doreste o relatie adevarata. Nu incerca sa il respingi, incearca sa vezi daca se extind toate fazele astea, si probabil ori vei incepe sa il placi, ori el se va satura sa te tot cucereasca, ori se va desparti de fata aia, atunci cand va intelege ca are o sansa cu tine. Multa bafta! happy

| Zdgb a răspuns (pentru Florenta16):

De multe ori ma gandesc la asta si de ce sta cu ea,nu il respins, nu l-am respins niciodata pentru ca il plac prea mult, eu nu am ce sa fac mai mult de atat, el trebuie sa faca ceva in situatia asta, multumesc!