| KikiRiki98 a întrebat:

Ieri dimineata am dat evaluarea nationala la matematica si ma framanta o intrebare: cand scriam lucrarea si am ajuns la subiectul 3 am scris ipoteza si concluzia la prima problema si am subliniat aceste 2 cuvinte din obisnuita... oare o sa mi se considere semn pe lucrare?

Răspuns Câştigător
| armageddon22 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a facut o lucrare la o evaloare pe tara a facut de NOTA 10 dar dupa ce a terminat a inceput sa faca smyle-uri si desene mici pe foaie... deci ai cam dat degeaba lucrarea
dar daca tu ai facut doar 2 linii de subliniere nu sunt sanse sa te depuncteze!